STGW60H65DF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGW60H65DF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STGW60H65DF
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IGBT 650V 120A 360W TO247
Fitxak: STGW60H65DF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
  • Mezua
STGW60H65DFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STGW60H65DF fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IGBT 650V 120A 360W TO247 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11608 pcs Datuen fitxa STGW60H65DF.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 650V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 1.9V @ 15V, 60A
Probako egoera 400V, 60A, 10 Ohm, 15V Td (on / off) @ 25 ° C 67ns/165ns
Energia aldatzea 1.5mJ (on), 1.1mJ (off) Hornitzaileen gailuen paketea TO-247
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 62ns
Energia - Max 360W Packaging Tube
Pakete / kasua TO-247-3 Beste izenak 497-13105-5
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera mota Standard IGBT motakoa Trench Field Stop
Gate Charge 206nC Deskribapen zehatza IGBT Trench Field Stop 650V 120A 360W Through Hole TO-247
Oraina - Pulsed Collector (Icm) 240A Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 120A
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
STGW50HF60S
STGW50HF60S
fabrikatzaileak: STMicroelectronics
deskribapena: IGBT 600V 110A 284W TO247