STGW40M120DF3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGW40M120DF3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STGW40M120DF3
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IGBT 1200V 80A 468W TO-247
Fitxak: STGW40M120DF3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
STGW40M120DF3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STGW40M120DF3 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IGBT 1200V 80A 468W TO-247 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12224 pcs Datuen fitxa STGW40M120DF3.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 1200V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.3V @ 15V, 40A
Probako egoera 600V, 40A, 10 Ohm, 15V Td (on / off) @ 25 ° C 35ns/140ns
Energia aldatzea 1.5mJ (on), 2.25mJ (off) Hornitzaileen gailuen paketea TO-247
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 355ns
Energia - Max 468W Packaging Tube
Pakete / kasua TO-247-3 Beste izenak 497-15002-5
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera mota Standard IGBT motakoa Trench Field Stop
Gate Charge 125nC Deskribapen zehatza IGBT Trench Field Stop 1200V 80A 468W Through Hole TO-247
Oraina - Pulsed Collector (Icm) 160A Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 80A