STGFW40V60DF
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGFW40V60DF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STGFW40V60DF
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IGBT 600V 80A 62.5W TO-3PF
Fitxak: STGFW40V60DF.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
30 pcs
120 pcs
510 pcs
1020 pcs
  • Mezua
STGFW40V60DFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STGFW40V60DF fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IGBT 600V 80A 62.5W TO-3PF Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15932 pcs Datuen fitxa STGFW40V60DF.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.3V @ 15V, 40A
Probako egoera 400V, 40A, 10 Ohm, 15V Td (on / off) @ 25 ° C 52ns/208ns
Energia aldatzea 456µJ (on), 411µJ (off) Hornitzaileen gailuen paketea TO-3PF-3
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 41ns
Energia - Max 62.5W Packaging Tube
Pakete / kasua TO-3PFM, SC-93-3 Beste izenak 497-15124-5
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Standard
IGBT motakoa Trench Field Stop Gate Charge 226nC
Deskribapen zehatza IGBT Trench Field Stop 600V 80A 62.5W TO-3PF-3 Oraina - Pulsed Collector (Icm) 160A
Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 80A