STGF20NB60S
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGF20NB60S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STGF20NB60S
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IGBT 600V 24A 40W TO220FP
Fitxak: STGF20NB60S.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
STGF20NB60Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STGF20NB60S fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IGBT 600V 24A 40W TO220FP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 33598 pcs Datuen fitxa STGF20NB60S.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 1.7V @ 15V, 20A
Probako egoera 480V, 20A, 100 Ohm, 15V Td (on / off) @ 25 ° C 92ns/1.1µs
Energia aldatzea 840µJ (on), 7.4mJ (off) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220FP
Series PowerMESH™ Energia - Max 40W
Packaging Tube Pakete / kasua TO-220-3 Full Pack
Beste izenak 497-12596-5
STGF20NB60S-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Standard
IGBT motakoa - Gate Charge 83nC
Deskribapen zehatza IGBT 600V 24A 40W Through Hole TO-220FP Oraina - Pulsed Collector (Icm) 70A
Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 24A Oinarriaren zati kopurua STG*20NB