STGB30M65DF2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STGB30M65DF2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STGB30M65DF2
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IGBT 650V 30A D2PAK
Fitxak: STGB30M65DF2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
STGB30M65DF2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STGB30M65DF2 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IGBT 650V 30A D2PAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 24151 pcs Datuen fitxa STGB30M65DF2.pdf
Tentsioa - Kolektoreen igorlearen banaketa (Max) 650V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2V @ 15V, 30A
Probako egoera 400V, 30A, 10 Ohm, 15V Td (on / off) @ 25 ° C 31.6ns/115ns
Energia aldatzea 300µJ (on), 960µJ (off) Hornitzaileen gailuen paketea D2PAK
Series - Alderantzizko berreskuratzea (trr) 140ns
Energia - Max 258W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Beste izenak 497-15843-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera mota Standard IGBT motakoa Trench Field Stop
Gate Charge 80nC Deskribapen zehatza IGBT Trench Field Stop 650V 60A 258W Surface Mount D2PAK
Oraina - Pulsed Collector (Icm) 120A Oraina - Bildumagilea (Ic) (Max) 60A