STFI15N95K5
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STFI15N95K5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STFI15N95K5
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena N-CHANNEL 950 V, 0.41 OHM TYP.,
Fitxak: 1.STFI15N95K5.pdf2.STFI15N95K5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
STFI15N95K5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STFI15N95K5 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena N-CHANNEL 950 V, 0.41 OHM TYP., Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 18574 pcs Datuen fitxa 1.STFI15N95K5.pdf2.STFI15N95K5.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 100µA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea I2PAKFP (TO-281)
Series MDmesh™ K5 Rds On (Max) @ Id, Vgs 500 mOhm @ 5.5A, 10V
Power Dissipation (Max) 30W Packaging Tube
Pakete / kasua TO-262-3 Full Pack, I²Pak Beste izenak 497-17092
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 855pF @ 10V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 30nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 950V
Deskribapen zehatza N-Channel 950V 7.5A (Ta) 30W Through Hole I2PAKFP (TO-281) Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 7.5A (Ta)