STFH10N60M2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STFH10N60M2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STFH10N60M2
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET NCH 600V 7.5A TO220
Fitxak: STFH10N60M2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
920 pcs
1840 pcs
  • Mezua
STFH10N60M2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STFH10N60M2 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET NCH 600V 7.5A TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 53359 pcs Datuen fitxa STFH10N60M2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220FP
Series MDmesh™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 600 mOhm @ 9A, 10V
Power Dissipation (Max) 25W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Full Pack Beste izenak 497-16593-5
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 400pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 13.5nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 600V
Deskribapen zehatza N-Channel 600V 7.5A (Tc) 25W (Tc) Through Hole TO-220FP Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 7.5A (Tc)