STF6N80K5
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STF6N80K5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STF6N80K5
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 800V 4.5A TO-220FP
Fitxak: STF6N80K5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
STF6N80K5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STF6N80K5 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 800V 4.5A TO-220FP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 73780 pcs Datuen fitxa STF6N80K5.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 100µA Vgs (Max) 30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220FP
Series SuperMESH5™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.6 Ohm @ 2A, 10V
Power Dissipation (Max) 25W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Full Pack Beste izenak 497-15014-5
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 270pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 13nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 800V
Deskribapen zehatza N-Channel 800V 4.5A (Tc) 25W (Tc) Through Hole TO-220FP Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 4.5A (Tc)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
STF6N95K5
STF6N95K5
fabrikatzaileak: STMicroelectronics
deskribapena: MOSFET N-CH 950V 9A TO-220FP
Stockean: 27893 pcs
Deskarga: STF6N95K5.pdf
RFQ
STF715
STF715
deskribapena: TRANS NPN 80V 1.5A SOT89