STF20N90K5
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STF20N90K5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STF20N90K5
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena N-CHANNEL 900 V, 0.24 OHM TYP.,
Fitxak: 1.STF20N90K5.pdf2.STF20N90K5.pdf
  • Mezua
STF20N90K5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STF20N90K5 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena N-CHANNEL 900 V, 0.24 OHM TYP., Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 11065 pcs Datuen fitxa 1.STF20N90K5.pdf2.STF20N90K5.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 100µA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220FP
Series MDmesh™ K5 Rds On (Max) @ Id, Vgs 250 mOhm @ 10A, 10V
Power Dissipation (Max) 40W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Full Pack Beste izenak 497-17088
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 1500pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 40nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 900V
Deskribapen zehatza N-Channel 900V 20A (Tc) 40W (Tc) Through Hole TO-220FP Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 20A (Tc)