STF19NF20
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STF19NF20 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STF19NF20
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 200V 15A TO-220FP
Fitxak: STF19NF20.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
STF19NF20ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STF19NF20 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 200V 15A TO-220FP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 38544 pcs Datuen fitxa STF19NF20.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220FP
Series MESH OVERLAY™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 160 mOhm @ 7.5A, 10V
Power Dissipation (Max) 25W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Full Pack Beste izenak 497-7472-5
STF19NF20-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 800pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 24nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 200V
Deskribapen zehatza N-Channel 200V 15A (Tc) 25W (Tc) Through Hole TO-220FP Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 15A (Tc)