STF16N50M2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STF16N50M2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STF16N50M2
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 500V 13A TO-220FP
Fitxak: STF16N50M2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
STF16N50M2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STF16N50M2 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 500V 13A TO-220FP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 20007 pcs Datuen fitxa STF16N50M2.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220 Full Pack
Series MDmesh™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 280 mOhm @ 6.5A, 10V
Power Dissipation (Max) 25W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Full Pack Beste izenak 497-15114-5
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 710pF @ 100V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 19.5nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 500V
Deskribapen zehatza N-Channel 500V 13A (Tc) 25W (Tc) Through Hole TO-220 Full Pack Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 13A (Tc)