STF150N10F7
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STF150N10F7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STF150N10F7
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 100V 65A TO-220FP
Fitxak: STF150N10F7.pdf
  • Mezua
STF150N10F7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STF150N10F7 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 100V 65A TO-220FP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2728 pcs Datuen fitxa STF150N10F7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220FP
Series DeepGATE™, STripFET™ VII Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.2 mOhm @ 55A, 10V
Power Dissipation (Max) 35W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Full Pack Beste izenak 497-15013-5
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 8115pF @ 50V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 117nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 100V
Deskribapen zehatza N-Channel 100V 65A (Tc) 35W (Tc) Through Hole TO-220FP Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 65A (Tc)