STF130N10F3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STF130N10F3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STF130N10F3
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 100V 120A TO-220FP
Fitxak: STF130N10F3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
  • Mezua
STF130N10F3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STF130N10F3 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 100V 120A TO-220FP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 23369 pcs Datuen fitxa STF130N10F3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220FP
Series STripFET™ III Rds On (Max) @ Id, Vgs 9.6 mOhm @ 23A, 10V
Power Dissipation (Max) 35W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Full Pack Beste izenak 497-13098-5
STF130N10F3-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 3305pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 57nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 100V
Deskribapen zehatza N-Channel 100V 46A (Tc) 35W (Tc) Through Hole TO-220FP Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 46A (Tc)