STF10NM65N
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STF10NM65N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STF10NM65N
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 650V 9A TO-220FP
Fitxak: STF10NM65N.pdf
  • Mezua
STF10NM65Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STF10NM65N fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 650V 9A TO-220FP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2824 pcs Datuen fitxa STF10NM65N.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±25V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220FP
Series MDmesh™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 480 mOhm @ 4.5A, 10V
Power Dissipation (Max) 25W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Full Pack Tenperatura operatiboa 150°C (TJ)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 850pF @ 50V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 25nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 650V Deskribapen zehatza N-Channel 650V 9A (Tc) 25W (Tc) Through Hole TO-220FP
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 9A (Tc)