STF10N65K3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STF10N65K3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STF10N65K3
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 650V 10A TO-220FP
Fitxak: STF10N65K3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
STF10N65K3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STF10N65K3 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 650V 10A TO-220FP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 36074 pcs Datuen fitxa STF10N65K3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 100µA Vgs (Max) ±30V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea TO-220FP
Series SuperMESH3™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 1 Ohm @ 3.6A, 10V
Power Dissipation (Max) 35W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-3 Full Pack Beste izenak 497-12562-5
STF10N65K3-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 1180pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 42nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 650V
Deskribapen zehatza N-Channel 650V 10A (Tc) 35W (Tc) Through Hole TO-220FP Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 10A (Tc)