STEF033JR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STEF033JR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STEF033JR
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena ELECTRONIC FUSE FOR 3.3 V LINE
Fitxak: STEF033JR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
STEF033JRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STEF033JR fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena ELECTRONIC FUSE FOR 3.3 V LINE Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 264653 pcs Datuen fitxa STEF033JR.pdf
Tentsioa - Input 3.1 V ~ 8 V Hornitzaileen gailuen paketea 9-FlipChip
Series - Metodoen detekzioa -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 9-UFBGA
Beste izenak 497-18017-2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Funtzio Electronic Fuse Deskribapen zehatza Electronic Fuse Regulator 2.5A 9-FlipChip
Uneko - Irteera 2.5A zehaztasun -