STD80N10F7
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD80N10F7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STD80N10F7
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 100V 70A DPAK
Fitxak: STD80N10F7.pdf
  • Mezua
STD80N10F7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STD80N10F7 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 100V 70A DPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 63682 pcs Datuen fitxa STD80N10F7.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea DPAK
Series DeepGATE™, STripFET™ VII Rds On (Max) @ Id, Vgs 10 mOhm @ 40A, 10V
Power Dissipation (Max) 85W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Beste izenak 497-14812-2
STD80N10F7-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 3100pF @ 50V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 45nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 100V
Deskribapen zehatza N-Channel 100V 70A (Tc) 85W (Tc) Surface Mount DPAK Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 70A (Tc)