STD60N55F3
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD60N55F3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STD60N55F3
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 55V 80A DPAK
Fitxak: STD60N55F3.pdf
  • Mezua
STD60N55F3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STD60N55F3 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 55V 80A DPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 95366 pcs Datuen fitxa STD60N55F3.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea DPAK
Series STripFET™ III Rds On (Max) @ Id, Vgs 8.5 mOhm @ 32A, 10V
Power Dissipation (Max) 110W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Beste izenak 497-7972-2
STD60N55F3-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 2200pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 45nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 55V
Deskribapen zehatza N-Channel 55V 80A (Tc) 110W (Tc) Surface Mount DPAK Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 80A (Tc)