STD46P4LLF6
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD46P4LLF6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STD46P4LLF6
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET P-CH 40V 46A DPAK
Fitxak: STD46P4LLF6.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
STD46P4LLF6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STD46P4LLF6 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET P-CH 40V 46A DPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 173922 pcs Datuen fitxa STD46P4LLF6.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea DPAK
Series STripFET™ F6 Rds On (Max) @ Id, Vgs 15 mOhm @ 23A, 10V
Power Dissipation (Max) 70W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Beste izenak 497-15463-2
Tenperatura operatiboa 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 3525pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 34nC @ 4.5V
FET mota P-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 4.5V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 40V
Deskribapen zehatza P-Channel 40V 46A (Tc) 70W (Tc) Surface Mount DPAK Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 46A (Tc)