STD40NF10
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD40NF10 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STD40NF10
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 100V 50A DPAK
Fitxak: STD40NF10.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
STD40NF10ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STD40NF10 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 100V 50A DPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 90318 pcs Datuen fitxa STD40NF10.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea DPAK
Series STripFET™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 28 mOhm @ 25A, 10V
Power Dissipation (Max) 125W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Beste izenak 497-7969-2
STD40NF10-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 2180pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 62nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 100V
Deskribapen zehatza N-Channel 100V 50A (Tc) 125W (Tc) Surface Mount DPAK Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 50A (Tc)