STD30NF06LT4
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD30NF06LT4 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STD30NF06LT4
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 60V 35A DPAK
Fitxak: STD30NF06LT4.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
STD30NF06LT4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STD30NF06LT4 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 60V 35A DPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 129672 pcs Datuen fitxa STD30NF06LT4.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea DPAK
Series STripFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 28 mOhm @ 18A, 10V
Power Dissipation (Max) 70W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Beste izenak 497-4101-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 1600pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 31nC @ 5V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 5V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 60V
Deskribapen zehatza N-Channel 60V 35A (Tc) 70W (Tc) Surface Mount DPAK Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 35A (Tc)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
STD3155L104T4G
STD3155L104T4G
fabrikatzaileak: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
deskribapena: MOSFET N-CH 60V DPAK
Stockean: 6858 pcs
Deskarga:
RFQ
STD30NF03LT4
STD30NF03LT4
fabrikatzaileak: STMicroelectronics
deskribapena: MOSFET N-CH 30V 30A DPAK
Stockean: 44992 pcs
Deskarga: STD30NF03LT4.pdf
RFQ
STD32
STD32
fabrikatzaileak: Bussmann (Eaton)
deskribapena: FUSE CRTRDGE 32A 240VAC CYLINDR
Deskarga: STD32.pdf
STD30NF06
STD30NF06
deskribapena: MOSFET N-CH 60V 28A DPAK