STD12NF06T4
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STD12NF06T4 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STD12NF06T4
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 60V 12A DPAK
Fitxak: STD12NF06T4.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
STD12NF06T4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STD12NF06T4 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 60V 12A DPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 81017 pcs Datuen fitxa STD12NF06T4.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea DPAK
Series STripFET™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 100 mOhm @ 6A, 10V
Power Dissipation (Max) 30W (Tc) Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Beste izenak 497-3154-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 315pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 12nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 60V
Deskribapen zehatza N-Channel 60V 12A (Tc) 30W (Tc) Surface Mount DPAK Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 12A (Tc)