STB85NF55T4
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STB85NF55T4 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STB85NF55T4
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 55V 80A D2PAK
Fitxak: STB85NF55T4.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
STB85NF55T4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STB85NF55T4 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 55V 80A D2PAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 52349 pcs Datuen fitxa STB85NF55T4.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea D2PAK
Series STripFET™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 8 mOhm @ 40A, 10V
Power Dissipation (Max) 300W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 3700pF @ 25V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 150nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 55V Deskribapen zehatza N-Channel 55V 80A (Tc) 300W (Tc) Surface Mount D2PAK
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 80A (Tc)