STB25NF06LAG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STB25NF06LAG Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STB25NF06LAG
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CHANNEL 60V 25A D2PAK
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
STB25NF06LAGren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STB25NF06LAG fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CHANNEL 60V 25A D2PAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 73915 pcs Datuen fitxa
Vgs (th) (Max) @ Id - Vgs (Max) -
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea D²PAK
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs -
Power Dissipation (Max) - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Beste izenak 497-17141-1
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Surface Mount
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 14nC @ 10V FET mota N-Channel
FET Feature - Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 5V, 10V
Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 60V Deskribapen zehatza N-Channel 60V 25A Surface Mount D²PAK
Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 25A