STB16NF06LT4
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STB16NF06LT4 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STB16NF06LT4
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 60V 16A D2PAK
Fitxak: STB16NF06LT4.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
STB16NF06LT4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STB16NF06LT4 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 60V 16A D2PAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 181700 pcs Datuen fitxa STB16NF06LT4.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 1V @ 250µA (Min) Vgs (Max) ±16V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea D2PAK
Series STripFET™ Rds On (Max) @ Id, Vgs 90 mOhm @ 8A, 10V
Power Dissipation (Max) 45W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Beste izenak 497-4322-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 345pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 10nC @ 4.5V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 5V, 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 60V
Deskribapen zehatza N-Channel 60V 16A (Tc) 45W (Tc) Surface Mount D2PAK Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 16A (Tc)