STB100NF04T4
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STB100NF04T4 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: STB100NF04T4
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 40V 120A D2PAK
Fitxak: STB100NF04T4.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
STB100NF04T4ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia STB100NF04T4 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 40V 120A D2PAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 43735 pcs Datuen fitxa STB100NF04T4.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Teknologia MOSFET (Metal Oxide) Hornitzaileen gailuen paketea D2PAK
Series Automotive, AEC-Q101, STripFET™ II Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.6 mOhm @ 50A, 10V
Power Dissipation (Max) 300W (Tc) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Beste izenak 497-5951-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 5100pF @ 25V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 150nC @ 10V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 10V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 40V
Deskribapen zehatza N-Channel 40V 120A (Tc) 300W (Tc) Surface Mount D2PAK Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 120A (Tc)