ST1L05CPU33R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
ST1L05CPU33R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ST1L05CPU33R
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 1.3A 6DFN
Fitxak: ST1L05CPU33R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
ST1L05CPU33Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ST1L05CPU33R fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 1.3A 6DFN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 94367 pcs Datuen fitxa ST1L05CPU33R.pdf
Tentsio askea (Max) 0.5V @ 1.3A Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 7V
Hornitzaileen gailuen paketea 6-DFN (3x3) Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 6-VDFN Exposed Pad PSRR 65dB (120Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 497-10617-1 Tenperatura operatiboa 0°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1.3A 6-DFN (3x3) Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 650µA
Uneko - Irteera 1.3A Kontrolatzeko eginbideak Enable