SPV1001D40
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SPV1001D40 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SPV1001D40
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena DIODE GEN PURP 40V 16A D2PAK
Fitxak: SPV1001D40.pdf
  • Mezua
SPV1001D40ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SPV1001D40 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena DIODE GEN PURP 40V 16A D2PAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4176 pcs Datuen fitxa SPV1001D40.pdf
Tentsioa - Peak alderantzikatzea (Max) Standard Tentsioa - Aurrera (Vf) (Max) @ Bai 16A (DC)
Tentsioa - Tasa D²PAK Series -
RoHS egoera Tube Alderantzizko berreskuratzea (trr) -
Erresistentzia @ If, F - polarizazio TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia SPV1001D40 Zabaldutako deskribapena Diode Standard 40V 16A (DC) Surface Mount D²PAK
Diode konfigurazioa 1µA @ 40V deskribapena DIODE GEN PURP 40V 16A D2PAK
Oraina - Alderantzizko isurketa @ Vr 230mV @ 16A Uneko - Batez besteko zuzenketa (Io) (Diode bakoitzeko) 40V
Capacitance @ Vr, F -45°C ~ 175°C