SPDCPOE12
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SPDCPOE12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SPDCPOE12
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 12V 10W
Fitxak: SPDCPOE12.pdf
  • Mezua
SPDCPOE12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SPDCPOE12 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena DC DC CONVERTER 12V 10W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7055 pcs Datuen fitxa SPDCPOE12.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 1.5kV
Tentsioa - Sarrera (min) 38.5V Tentsioa - Input (Max) 60V
Mota Isolated PoE Module Tamaina / dimentsioa 3.39" L x 0.95" W x 0.67" H (86.0mm x 24.2mm x 17.0mm)
Series - Energia (Watts) 10W
Packaging Bulk Pakete / kasua 20-SIP Module
Beste izenak 497-10149 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak SCP, UVLO Eraginkortasuna -
Deskribapen zehatza Isolated PoE Module DC DC Converter 1 Output 12V 800mA 38.5V - 60V Input Uneko - Irteera (Max) 800mA