SP1ML-915
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SP1ML-915 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SP1ML-915
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena RF TXRX MODULE ISM<1GHZ CHIP ANT
Fitxak: SP1ML-915.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
119 pcs
595 pcs
  • Mezua
SP1ML-915ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SP1ML-915 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena RF TXRX MODULE ISM<1GHZ CHIP ANT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3812 pcs Datuen fitxa SP1ML-915.pdf
Tentsioa - hornidura 1.8 V ~ 3.6 V Erabilitako IC / Taldea SPIRIT1
Series - Serieko interfazeak SPI, UART
sentikortasuna - RF Familia / Estandarra General ISM < 1GHz
protokoloa - Energia - Irteera 11.6dBm
Packaging Tray Pakete / kasua 16-SMD Module
Beste izenak 497-15396 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Modulazio 2-FSK, ASK, GFSK, GMSK, OOK Memoria Tamaina 128kB Flash, 16kB RAM
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Frequency 915MHz
Datu-tasa 500kbps Uneko - igortzea 8mA ~ 20mA
Oraina - Harrera 13.5mA Antena mota Integrated, Chip