SMTYF12A
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMTYF12A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMTYF12A
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 12V 22.9V SMA
Fitxak: SMTYF12A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
SMTYF12Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMTYF12A fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TVS DIODE 12V 22.9V SMA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 351832 pcs Datuen fitxa SMTYF12A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 12V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 22.9V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 13.2V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMA
Series SMTY, Transky™ Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 600W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-221AC, SMA Flat Leads Beste izenak 497-8761-2
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 157A (8/20µs) Edukiera @ maiztasuna -