SMP3100SCMC
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP3100SCMC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMP3100SCMC
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TRISIL BIDIRECT SMB 350V
Fitxak: SMP3100SCMC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
SMP3100SCMCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMP3100SCMC fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TRISIL BIDIRECT SMB 350V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 191459 pcs Datuen fitxa SMP3100SCMC.pdf
Tentsioa - Estatukoan 3V Tentsioa - Off egoera 275V
Tentsioa - Breakover 350V Series TRISIL™
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AA, SMB
Beste izenak 497-13826-2 Elementuen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (8 / 20μs) 400A
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A Uneko - Eutsi (Ih) 150mA
kapazitantzia 40pF