SMP2600SCMC
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP2600SCMC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMP2600SCMC
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena THYRISTOR 260V 400A SMB
Fitxak: SMP2600SCMC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SMP2600SCMCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMP2600SCMC fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena THYRISTOR 260V 400A SMB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 69002 pcs Datuen fitxa SMP2600SCMC.pdf
Tentsioa - Estatukoan 3V Tentsioa - Off egoera 260V
Tentsioa - Breakover 300V Series SMP, TRISIL™
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua DO-214AA, SMB
Beste izenak 497-14526-1 Elementuen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (8 / 20μs) 400A
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A Uneko - Eutsi (Ih) 150mA
kapazitantzia 40pF