SMP2100SCMC
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP2100SCMC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMP2100SCMC
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena THYRISTOR 210V 400A DO214AA
Fitxak: SMP2100SCMC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
SMP2100SCMCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMP2100SCMC fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena THYRISTOR 210V 400A DO214AA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 202371 pcs Datuen fitxa SMP2100SCMC.pdf
Tentsioa - Estatukoan 3V Tentsioa - Off egoera 210V
Tentsioa - Breakover 240V Series SMP, TRISIL™
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AA, SMB
Beste izenak 497-13715-2 Elementuen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (8 / 20μs) 400A
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A Uneko - Eutsi (Ih) 150mA
kapazitantzia 45pF