SMP1100SCMC
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMP1100SCMC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMP1100SCMC
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 90V SMB
Fitxak: SMP1100SCMC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
SMP1100SCMCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMP1100SCMC fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TVS DIODE 90V SMB Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 184976 pcs Datuen fitxa SMP1100SCMC.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 90V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp -
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 110V (Typ) Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea SMB (DO-214AA) Series TRISIL™
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AA, SMB
Beste izenak 497-14263-2
SMP1100SCMC-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C (TJ)