SMM4F12AVCL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMM4F12AVCL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMM4F12AVCL
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 12V 22.9V STMITE FLAT
Fitxak: SMM4F12AVCL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
12000 pcs
  • Mezua
SMM4F12AVCLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMM4F12AVCL fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TVS DIODE 12V 22.9V STMITE FLAT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 910604 pcs Datuen fitxa SMM4F12AVCL.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 12V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 22.9V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 13V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea STmite Flat
Series SMM4F, TRANSIL™ Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 400W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-222AA Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A (8/20µs)