SMC30J36A
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMC30J36A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMC30J36A
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 36V 58.1V SMC
Fitxak: SMC30J36A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
SMC30J36Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMC30J36A fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TVS DIODE 36V 58.1V SMC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 237486 pcs Datuen fitxa SMC30J36A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 36V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 58.1V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 40V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMC (DO-214AB)
Series SMC30J, TRANSIL™ Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 3000W (3kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AB, SMC Beste izenak 497-16096-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 48.41A Edukiera @ maiztasuna -