SMC30J18A
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMC30J18A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SMC30J18A
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 18V 29.2V SMC
Fitxak: SMC30J18A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SMC30J18Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SMC30J18A fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TVS DIODE 18V 29.2V SMC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 105053 pcs Datuen fitxa SMC30J18A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 18V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 29.2V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 20V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMC
Series SMC30J, TRANSIL™ Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 3000W (3kW) Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua DO-214AB, SMC Beste izenak 497-12207-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 103A Edukiera @ maiztasuna -