SM2T3V3A
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SM2T3V3A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SM2T3V3A
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 3.3V 6.8V DO216AA
Fitxak: SM2T3V3A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
12000 pcs
  • Mezua
SM2T3V3Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SM2T3V3A fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TVS DIODE 3.3V 6.8V DO216AA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 406565 pcs Datuen fitxa SM2T3V3A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 3.3V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 6.8V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 3.6V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea DO-216AA
Series SM2T, TRANSIL™ Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 200W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-216AA Beste izenak 497-7878-2
SM2T3V3A-ND
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 30A Edukiera @ maiztasuna 2500pF @ 1MHz