SM15T68A
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SM15T68A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SM15T68A
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 58.1V 121V SMC
Fitxak: SM15T68A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
SM15T68Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SM15T68A fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TVS DIODE 58.1V 121V SMC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 237648 pcs Datuen fitxa SM15T68A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 58.1V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 121V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 64.6V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMC
Series SM15T, TRANSIL™ Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AB, SMC Beste izenak 497-7874-2
SM15T68A-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 83A (8/20µs) Edukiera @ maiztasuna -
Oinarriaren zati kopurua SM15T eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SM15T56AY
SM15T56AY
fabrikatzaileak: STMicroelectronics
deskribapena: TVS DIODE 48V 100V SMC
Stockean: 288837 pcs
Deskarga: SM15T56AY.pdf
RFQ
SM15T68A-E3/57T
SM15T68A-E3/57T
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 58.1V 92V DO214AB
Stockean: 163315 pcs
Deskarga: SM15T68A-E3/57T.pdf
RFQ
SM15T68AHE3/9AT
SM15T68AHE3/9AT
Deskarga: SM15T68AHE3/9AT.pdf
SM15T47AY
SM15T47AY
deskribapena: TVS DIODE 40.2V 84V SMC
Deskarga: SM15T47AY.pdf
SM15T47CAY
SM15T47CAY
Deskarga: SM15T47CAY.pdf
SM15T68A-M3/9AT
SM15T68A-M3/9AT
Deskarga: SM15T68A-M3/9AT.pdf
SM15T68AHE3/57T
SM15T68AHE3/57T
Deskarga: SM15T68AHE3/57T.pdf
SM15T68A-E3/9AT
SM15T68A-E3/9AT
Deskarga: SM15T68A-E3/9AT.pdf
SM15T56CAY
SM15T56CAY
Deskarga: SM15T56CAY.pdf
SM15T39CAHE3/9AT
SM15T39CAHE3/9AT
deskribapena: TVS DIODE 33.3V 53.9V DO214AB
Deskarga: SM15T39CAHE3/9AT.pdf
SM15T68A-M3/57T
SM15T68A-M3/57T