SM15T39A
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SM15T39A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SM15T39A
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 33.3V 69.7V SMC
Fitxak: SM15T39A.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SM15T39Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SM15T39A fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TVS DIODE 33.3V 69.7V SMC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 123165 pcs Datuen fitxa SM15T39A.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 33.3V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 69.7V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 37.1V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMC
Series SM15T, TRANSIL™ Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua DO-214AB, SMC Beste izenak 497-3716-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 143A (8/20µs) Edukiera @ maiztasuna -
Oinarriaren zati kopurua SM15T eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SM15T36CAHE3/9AT
SM15T36CAHE3/9AT
fabrikatzaileak: Electro-Films (EFI) / Vishay
deskribapena: TVS DIODE 30.8V 49.9V DO214AB
Stockean: 211990 pcs
Deskarga: SM15T36CAHE3/9AT.pdf
RFQ
SM15T39A-M3/57T
SM15T39A-M3/57T
deskribapena: TVS DIODE 33.3V 53.9V DO214AB
Stockean: 357381 pcs
Deskarga: SM15T39A-M3/57T.pdf
RFQ
SM15T36CA-M3/9AT
SM15T36CA-M3/9AT
Deskarga: SM15T36CA-M3/9AT.pdf
SM15T36CAY
SM15T36CAY
fabrikatzaileak: STMicroelectronics
deskribapena: TVS DIODE 30.8V 64.3V SMC
Deskarga: SM15T36CAY.pdf
SM15T39AHE3/57T
SM15T39AHE3/57T
Deskarga: SM15T39AHE3/57T.pdf
SM15T39AHE3/9AT
SM15T39AHE3/9AT
Deskarga: SM15T39AHE3/9AT.pdf
SM15T36CA-E3/9AT
SM15T36CA-E3/9AT
Deskarga: SM15T36CA-E3/9AT.pdf
SM15T36CA-M3/57T
SM15T36CA-M3/57T
Deskarga: SM15T36CA-M3/57T.pdf
SM15T39A-E3/9AT
SM15T39A-E3/9AT
Deskarga: SM15T39A-E3/9AT.pdf
SM15T39A-M3/9AT
SM15T39A-M3/9AT
Deskarga: SM15T39A-M3/9AT.pdf
SM15T39A-E3/57T
SM15T39A-E3/57T