SM15T24AY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SM15T24AY Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SM15T24AY
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 20.5V 42.8V SMC
Fitxak: SM15T24AY.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
SM15T24AYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SM15T24AY fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TVS DIODE 20.5V 42.8V SMC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 270375 pcs Datuen fitxa SM15T24AY.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 20.5V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 42.8V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 22.8V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMC
Series Automotive, AEC-Q101, SM15TY, TRANSIL™ Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua DO-214AB, SMC Beste izenak 497-10788-2
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 234A (8/20µs) Edukiera @ maiztasuna -