SM15T18CAY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SM15T18CAY Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SM15T18CAY
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 15.3V 32.5V SMC
Fitxak: SM15T18CAY.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
SM15T18CAYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SM15T18CAY fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TVS DIODE 15.3V 32.5V SMC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 264256 pcs Datuen fitxa SM15T18CAY.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 15.3V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 32.5V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 17.1V Mota Zener
Hornitzaileen gailuen paketea SMC Series Automotive, AEC-Q101, SM15TY, TRANSIL™
Power Line Protection No Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua DO-214AB, SMC
Beste izenak 497-10787-2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C (TJ)
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 308A (8/20µs)