SM15T10AY
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SM15T10AY Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SM15T10AY
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 8.55V 18.6V SMC
Fitxak: SM15T10AY.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
SM15T10AYren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SM15T10AY fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TVS DIODE 8.55V 18.6V SMC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 98324 pcs Datuen fitxa SM15T10AY.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 8.55V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 18.6V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 9.5V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea SMC
Series Automotive, AEC-Q101, SM15TY, TRANSIL™ Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua DO-214AB, SMC Beste izenak 497-11772-1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C (TJ) Muntaketa mota Surface Mount
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 538A (8/20µs) Edukiera @ maiztasuna -