SCT50N120
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SCT50N120 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SCT50N120
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena MOSFET N-CH 1.2KV TO247-3
Fitxak: 1.SCT50N120.pdf2.SCT50N120.pdf3.SCT50N120.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
SCT50N120ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SCT50N120 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena MOSFET N-CH 1.2KV TO247-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2060 pcs Datuen fitxa 1.SCT50N120.pdf2.SCT50N120.pdf3.SCT50N120.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 1mA Vgs (Max) +25V, -10V
Teknologia SiCFET (Silicon Carbide) Hornitzaileen gailuen paketea HiP247™
Series - Rds On (Max) @ Id, Vgs 69 mOhm @ 40A, 20V
Power Dissipation (Max) 318W (Tc) Packaging Tube
Pakete / kasua TO-247-3 Beste izenak 497-16598-5
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C (TJ) Muntaketa mota Through Hole
Sarrera edukiera (Ciss) (Max) @ Vds 1900pF @ 400V Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 122nC @ 20V
FET mota N-Channel FET Feature -
Drive tentsioa (Max Rds On, Min Rds On) 20V Iturria tentsioa xukatu (Vdss) 1200V
Deskribapen zehatza N-Channel 1200V 65A (Tc) 318W (Tc) Through Hole HiP247™ Uneko - Drain kontinentala (Id) @ 25 ° C 65A (Tc)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SCT64
SCT64
fabrikatzaileak: TDK-Lambda Americas, Inc.
deskribapena: AC/DC CONVERTER 5V 12V -5V 60W
Stockean: 6535 pcs
Deskarga: SCT64.pdf
RFQ
SCT601NONROHS
SCT601NONROHS
deskribapena: AC/DC CONVERTER 3.3V 5V 12V 60W