LM2931AD33R
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LM2931AD33R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LM2931AD33R
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SO
Fitxak: LM2931AD33R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
LM2931AD33Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LM2931AD33R fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SO Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 107033 pcs Datuen fitxa LM2931AD33R.pdf
Tentsio askea (Max) 0.6V @ 100mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 26V
Hornitzaileen gailuen paketea 8-SO Series -
Babesaren ezaugarriak Current Limit, Thermal Shutdown Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 78dB (120Hz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 497-6880-6 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA 8-SO Uneko - Irteera 100mA