LK115D33
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LK115D33 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LK115D33
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SO
Fitxak: LK115D33.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
LK115D33ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LK115D33 fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SO Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 218173 pcs Datuen fitxa LK115D33.pdf
Tentsio askea (Max) 0.17V @ 60mA (Typ) Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 3.3V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 20V
Hornitzaileen gailuen paketea 8-SO Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tube
Pakete / kasua 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 79dB ~ 57dB (120Hz ~ 10kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA 8-SO
Uneko - Hornikuntza (Max) 3mA Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 500µA
Uneko - Irteera 100mA Kontrolatzeko eginbideak Enable
Oinarriaren zati kopurua LK115
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LK115D50-TR
LK115D50-TR
fabrikatzaileak: STMicroelectronics
deskribapena: IC REG LINEAR 5V 100MA 8SO
Stockean: 221610 pcs
Deskarga: LK115D50-TR.pdf
RFQ
LK112SM80TR
LK112SM80TR
deskribapena: IC REG LINEAR 8V 200MA SOT23-5
Stockean: 205912 pcs
Deskarga: LK112SM80TR.pdf
RFQ
LK11G
LK11G
fabrikatzaileak: Dialight
deskribapena: LED SYSTEM MCPCB W/CONN 1W GREEN
Deskarga: LK11G.pdf
LK112SM50TR
LK112SM50TR
deskribapena: IC REG LINEAR 5V 200MA SOT23-5
Deskarga: LK112SM50TR.pdf
LK11A
LK11A
fabrikatzaileak: Dialight
deskribapena: LED SYSTEM MCPCB W/CONN 1W AMBER
Deskarga: LK11A.pdf
LK112SM60TR
LK112SM60TR
deskribapena: IC REG LINEAR 6V 200MA SOT23-5
Deskarga: LK112SM60TR.pdf
LK115D33-TR
LK115D33-TR
deskribapena: IC REG LINEAR 3.3V 100MA 8SO
Deskarga: LK115D33-TR.pdf
LK115D50
LK115D50
Deskarga: LK115D50.pdf
LK112SM55TR
LK112SM55TR
deskribapena: IC REG LINEAR 5.5V 200MA SOT23-5
Deskarga: LK112SM55TR.pdf
LK11B
LK11B
deskribapena: LED SYSTEM MCPCB W/CONN 1W BLUE
Deskarga: LK11B.pdf
LK115D30-TR
LK115D30-TR
deskribapena: IC REG LINEAR 3V 100MA 8SO