LF18CDT-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LF18CDT-TR Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LF18CDT-TR
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 500MA DPAK
Fitxak: LF18CDT-TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
LF18CDT-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LF18CDT-TR fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC REG LINEAR 1.8V 500MA DPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 128530 pcs Datuen fitxa LF18CDT-TR.pdf
Tentsio askea (Max) 0.7V @ 200mA (Typ) Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 1.8V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 16V
Hornitzaileen gailuen paketea DPAK Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 PSRR 82dB ~ 60dB (120Hz ~ 10kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Beste izenak 497-5222-6 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Erregulatzaileen kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount
Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 500mA DPAK Uneko - Hornikuntza (Max) 12mA
Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 1mA Uneko - Irteera 500mA
Kontrolatzeko eginbideak - Oinarriaren zati kopurua LF18
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LF18CDT-TRY
LF18CDT-TRY
fabrikatzaileak: STMicroelectronics
deskribapena: IC REG LINEAR 1.8V 500MA DPAK
Stockean: 257477 pcs
Deskarga: LF18CDT-TRY.pdf
RFQ
LF18ABDT-TR
LF18ABDT-TR
Stockean: 356137 pcs
Deskarga: LF18ABDT-TR.pdf
RFQ
LF18CDT
LF18CDT