LE25ABZ-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LE25ABZ-TR
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena IC REG LINEAR 2.5V 100MA TO92-3
Fitxak: LE25ABZ-TR.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
LE25ABZ-TRren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LE25ABZ-TR fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena IC REG LINEAR 2.5V 100MA TO92-3 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 204710 pcs Datuen fitxa LE25ABZ-TR.pdf
Tentsio askea (Max) 0.5V @ 100mA Tentsioa - Irteera (gutxienez / konponduta) 2.5V
Tentsioa - Irteera (Max) - Tentsioa - Input (Max) 18V
Hornitzaileen gailuen paketea TO-92-3 Series -
Babesaren ezaugarriak Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) PSRR 82dB ~ 60dB (120Hz ~ 10kHz)
Irteerako mota Fixed Irteerako konfigurazioa Positive
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Erregulatzaileen kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 100mA TO-92-3
Uneko - Hornikuntza (Max) 3mA Oraingoa - Mendebaldea (Iq) 1mA
Uneko - Irteera 100mA Kontrolatzeko eginbideak -