LDP24ARL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LDP24ARL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LDP24ARL
Fabrikatzaileak / Marka: STMicroelectronics
Produktuaren Deskribapena TVS DIODE 24V 40V R-6
Fitxak: LDP24ARL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
LDP24ARLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LDP24ARL fabrikatzailea STMicroelectronics
deskribapena TVS DIODE 24V 40V R-6 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 51605 pcs Datuen fitxa LDP24ARL.pdf
Tentsioa - Alderantzizko standoff (tipoa) 24V Tentsioa - Clamping (Max) @Pipp 40V
Tentsioa - Tasa (gutxienez) 25V Unidirectional Channels 1
Mota Zener Hornitzaileen gailuen paketea R-6
Series LDP Power Line Protection No
Energia - Peak Pulse - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua R6, Axial Beste izenak 497-12491-2
LDP24ARL-ND
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota Through Hole
Uneko - Peak Pulse (10 / 1000μs) 30A (8/20µs) Edukiera @ maiztasuna 8000pF @ 1MHz
Oinarriaren zati kopurua LDP24A eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
LDP3IG6-A
LDP3IG6-A
fabrikatzaileak: Panduit
deskribapena: WIRE DUCT SOLID ADHESIVE GRAY 6'
Stockean: 3327 pcs
Deskarga:
RFQ
LDP24A
LDP24A
fabrikatzaileak: STMicroelectronics
deskribapena: TVS DIODE 24V 40V R-6